Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Top Plastike me Muzikë dhe Dridhje

Top Plastike me Muzikë dhe Dridhje

Çmimi i rregullt €5,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €5,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Ky produkt është lodër për çdo fëmijë.

Topi Plastikës me Muzik dhe Dridhje është lodër e thjesht dhe e përshtatshme për fëmijët.

Topi vjen së bashku me 4 bateri AA të cilat janë të montura brenda.

Shikoni detajet e plota