Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Sprej Silikoni për Interior

Sprej Silikoni për Interior

Çmimi i rregullt €10,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €10,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Sprej Silikoni për Interior pastron & rigjeneron të gjitha sipërfaqet gomë dhe plastikë, siç janë kroskoti, timoni, gomat anësore të dyerve, ulëset e lëkurës etj.

Efekt pastrimi & rigjenerimi pa njolla për shkak të formulës së veçantë me përbërje SILIKONI

Tret pluhurin e rrugës dhe shkrin depozitat e NIKOTINËS (Cigares) dhe rezistent ndaj temperaturave të LARTA dhe të ULËTA.

Ndikon butësisht në materiale.

Vezullon ngjyrat e materialeve.

Të gjitha produktet në kanaçe përmbajn të vulosur licensën Gjermane TÜV. Prodhim Gjerman me kualitet PREMIUM (BEST-QUALITY).

Shikoni detajet e plota