Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Aditiv për vaj motorik

Aditiv për vaj motorik

Çmimi i rregullt €12,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €12,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Aditivi për vaj motorik përmirson përformancën e vajrave të motorrit dhe redukton dukshëm zhurmën e motorrit. Mundëson fërkime të buta të pistonave dhe cilindrave duke rritur jetgjatsinë e motorrit.

Pas aplikimit, e rrit kohëzgjatjen e ndrrimit të vajit për 4.000 KM.

Rekomandohet patjeter që në të njejtin vaj motorik maksimalisht të përdoret vetëm 1 kanaqe 300ML.

Përdoret duke e hedhur në motorr tek vaji.

Produkti rekomandohet të përdoret minimalisht 3 herë në vit.

Të gjitha produktet në kanaçe përmbajn të vulosur licensën Gjermane TÜV. Prodhim Gjerman me kualitet PREMIUM (BEST-QUALITY).

Shikoni detajet e plota