Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Pastrues për Xhama dhe Interior

Pastrues për Xhama dhe Interior

Çmimi i rregullt €8,00
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve €8,00
Shitje E shitur
Taksa e përfshirë.

Produkti Pastrues për Xhama dhe Interior, përdoret për të gjitha sipërfaqet e lëmuara, siç janë pasqyrat, pllakat, xhamat, materialet në mbrendësi të veturës (kroskoti) etj.

LARGON YNDYRËN NGA XHAMI!

Performanca:

Efekt pastrimi pa njolla për shkak të formulës së veçantë.

Tret pluhurin e rrugës dhe shkrin depozitat e NIKOTINËS (Cigares).

Ndikon butësisht në materiale.

Vezullon ngjyrat e materialeve.

Të gjitha produktet në kanaçe përmbajn të vulosur licensën Gjermane TÜV. Prodhim Gjerman me kualitet PREMIUM (BEST-QUALITY).

Shikoni detajet e plota